Alexa Certify

BLOG/TË REJA

kontroll

/db_assets/images/blog_cover/dita-e-te-dashuruarve-qytetet-qe-mund-ti-vizitoni-me-personin-e-zemres-111009-750x250.jpg

DITA E TË DASHURUARVE - qytetet që mund ti vizitoni me personin e zemres

Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. 14. Shkurti është një ditë speciale për ata që në mënyrë romantike duan t'i bëjnë dikujë dhura...

/db_assets/images/blog_cover/perla-e-adriatikut-dubrovniku-111003-750x250.jpg

Perla e Adriatikut - DUBROVNIKU

Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Aty gjendet një thesarë i paçmuar i historisë dhe bukurisë së krijuar nga natyra n&eum...

/db_assets/images/blog_cover/oher-nje-parajse-per-syte-111007-750x250.jpg

OHËR - një parajsë për sytë

Bëra gati një valixhe të vogël, mora syzet, portofolin dhe pak para. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një udhëtim në Ohër. U nisa me autobus në ora 11:00 nga Shkupi. Ishte më ngrohtë se zakonis...

/db_assets/images/blog_cover/qyteti-muze-prizreni-111001-750x250.jpg

Qyteti Muze - PRIZRENI

Një ndër vendet më atraktive të Kosovës është padyshim Prizreni. I dyti për nga madhësia dhe numri i banorëve, pas Prishtinës, frekuentohet nga shumë persona, pikërisht për vlerat e trashëgimisë kulturore që ruhe...

MË TË LEXUARAT

KATEGORITË

ARKIVA