Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Tiranë - Kotorri

30. Sht
E Shtunë
01. Tet
E Diel
02. Tet
E Hënë
03. Tet
E Martë
04. Tet
E Mërkurë
05. Tet
E Enjte

0% Complete