Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Tiranë - Kotorri

25. Shk
E Diel
26. Shk
E Hënë
27. Shk
E Martë
28. Shk
E Mërkurë
29. Shk
E Enjte
01. Mar
E Premte

0% Complete