Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Zagrebi - Plitvička Jezera

10. Pri
E Mërkurë
11. Pri
E Enjte
12. Pri
E Premte
13. Pri
E Shtunë
14. Pri
E Diel
15. Pri
E Hënë

0% Complete