Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

17. Pri
E Mërkurë
18. Pri
E Enjte
19. Pri
E Premte
20. Pri
E Shtunë
21. Pri
E Diel
22. Pri
E Hënë

0% Complete