Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

27. Shk
E Martë
28. Shk
E Mërkurë
29. Shk
E Enjte
01. Mar
E Premte
02. Mar
E Shtunë
03. Mar
E Diel

0% Complete