Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

16. Pri
E Martë
17. Pri
E Mërkurë
18. Pri
E Enjte
19. Pri
E Premte
20. Pri
E Shtunë
21. Pri
E Diel

0% Complete