Lens Doo
Tweet
Преглед
Још увек не постоји опис превозника.Аутобуске линије
Аутобуске линије и ред вожње
Суботица - Херцег Нови (виа Златибор) *полази сваког другог дана у 18:30h, враћа се у 19:05h.
Нови Сад - Херцег Нови (виа Краљево) *полази сваког другог дана у 18:30h, враћа се у 20:00h.
Lens doo Рецензије
3.0/5.0
1 рецензија/е
Оцена |