Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

27. Nën
E Hënë
28. Nën
E Martë
29. Nën
E Mërkurë
30. Nën
E Enjte
01. Dhj
E Premte
02. Dhj
E Shtunë

0% Complete