Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

24. Sht
E Diel
25. Sht
E Hënë
26. Sht
E Martë
27. Sht
E Mërkurë
28. Sht
E Enjte
29. Sht
E Premte

0% Complete