Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Beogradi - Sofja

27. Nën
E Shtunë
28. Nën
E Diel
29. Nën
E Hënë
30. Nën
E Martë
01. Dhj
E Mërkurë
02. Dhj
E Enjte

0% Complete